LETS

LETS plagat

V marci 2002 otvorilo občianske združenie Environmentálna poradňa Studnička (ďalej EPS) svoju prvú poradňu pre verejnosť na Základnej škole Jána Ámosa Komenského na Majerníkovej ulici č. 60 na Dlhých Dieloch, vďaka ústretovému prístupu vedenia tejto školy. Poradňa bola otvorená v rámci projektu Environmentálne poradenstvo pre verejnosť na Dlhých Dieloch, ktorý podporila Nadácia pre podporu občianskych aktivít v rámci svojho programu Rozvoj občianskej spoločnosti financovaného z prostriedkov PHARE.

Hlavným cieľom projektu je podchytiť záujem aktívnych ľudí, poskytnúť im kvalitné odborné poradenstvo v oblasti životného prostredia a naučiť ich samostatne riešiť miestne environmentálne problémy.

Jednou z ciest na dosiahnutie tohto cieľa je využitie myšlienok PERMAKULTÚRY a založenie miestneho LETSystému.

Menou nášho miestneho LETS je 1 KVAPKA:

10 kvapiek = 1 hodina práce

 

Kvapka

LETS Info

Predvoľby súkromia
Cookies používame na zlepšenie vašej návštevy tejto webovej stránky, analýzu jej výkonnosti a zhromažďovanie údajov o jej používaní. Na tento účel môžeme použiť nástroje a služby tretích strán a zhromaždené údaje sa môžu preniesť k partnerom v EÚ, USA alebo iných krajinách. Kliknutím na „Prijať všetky cookies“ vyjadrujete svoj súhlas s týmto spracovaním. Nižšie môžete nájsť podrobné informácie alebo upraviť svoje preferencie.

Zásady ochrany osobných údajov

Ukázať podrobnosti