Archív

História

História

Environmentálna poradňa Studnička

je občianskym združením, ktoré vzniklo 5.3.2001. Podnetom bol 5. podprogram programu Zelené pľúca Bratislavy, ktorého cieľom bolo založiť ekologickú/environmentálnu poradňu.

V roku 2002 bola otvorená poradňa pre verejnosť v priestoroch základnej školy Jána Amosa Komenského na Dlhých Dieloch v Bratislave. Poskytovala poradenstvo formou prednášok, exkurzií, akcií, výstavy a pravidelných otváracích hodín pre verejnosť. Po zrušení základne školy J. A. Komenského ešte nejaký čas pretrvávala poradňa pre verejnosť v priestoroch, ktoré pripadli ZŠ Alexandra Dubčeka.

Okrem poradne pre verejnosť sme organizovali 2 súťaže pre deti: Nešetri zelenou láskou a Liečivé rastliny.

Viac informácií si môžete prečítať v archíve. V súčasnosti občianske združenie Environmentálna poradňa Studnička poskytuje poradenstvo formou prednášok, kurzov, vychádzok, exkurzií a webovej stránky.

Predvoľby súkromia
Cookies používame na zlepšenie vašej návštevy tejto webovej stránky, analýzu jej výkonnosti a zhromažďovanie údajov o jej používaní. Na tento účel môžeme použiť nástroje a služby tretích strán a zhromaždené údaje sa môžu preniesť k partnerom v EÚ, USA alebo iných krajinách. Kliknutím na „Prijať všetky cookies“ vyjadrujete svoj súhlas s týmto spracovaním. Nižšie môžete nájsť podrobné informácie alebo upraviť svoje preferencie.

Zásady ochrany osobných údajov

Ukázať podrobnosti